Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Я-громадянин правової держави
zobrazhennya viber 2019 12 12 08 19 11 620x330 - Я-громадянин правової держави

Я-громадянин правової держави

Одним із завдань сучасної шкільної правової освіти є вміння учня орієнтуватись у величезному потоці інформації. Навчити цього лише на уроці правознавства просто неможливо, тому в Городоцькому ліцеї №1 щорічно проводиться Всеукраїнський тиждень права, який включає в себе комплекс різноманітних форм позакласної роботи.

zobrazhennya viber 2019 12 12 08 19 12 - Я-громадянин правової держави

З метою формування правової культури 11 грудня для учнів 10-х класів заступником директора з виховної роботи Сірою Н.А., був організований  та проведений виховний захід на тему: “Я-громадянин правової держави». На захід був запрошений фахівець з правових знань, головний спеціаліст відділу Городоцького бюро правової допомоги Думановська Діана Петрівна. Вона підготувала учням цікаву інформацію про прав дитини та нагадала їм, що немає прав без обов’язків. Провела з учнями інтерактивну гру «Права дитини», стимулюючи  у них бажання реалізувати свої права, виконувати свої обов’язки, виховувати повагу до прав інших.

zobrazhennya viber 2019 12 12 08 19 13 - Я-громадянин правової держави

Протягом заходу учні розглядали різні життєві ситуації, проводили асоціаційні ланцюги, використовуючи метод «Синтезу думок», висловлювали думки про основні міжнародно-правові стандарти прав людини та дійшли висновку, що обов’язкове їх дотримання є одним із конституційних обов’язків усіх громадян України.

zobrazhennya viber 2019 12 12 08 19 12 - Я-громадянин правової держави

 

Захід сприяв  розвитку вміння аргументовано відстоювати власну думку, вихованню активної життєвої позиції та відповідальності за власні дії.

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*