Як діти готуються до дня Святого Миколая?

Як діти готуються до дня Святого Миколая? За що люблять Чудотворця і чого від нього чекають? Щоби почути це від самих дітей класний керівник разом з учнями 2(6)а класу підготували та провели позакласний захід, який дана гадав дітям про історію та традиції цього свята, а також познайомив з життям святого Миколая та його діяннями.

DSC 0268 199x300 - Як діти готуються до дня Святого Миколая?

День Святого Миколая дає нам можливість хоч один день побути дітьми. Маленькими ми писали листи доброму чарівникові й клали їх на підвіконня, щоби пташки чи ангели попрацювали поштарями. А потім намагалися не заснути і не пропустити той момент, коли Миколай постукає у двері. Це ніколи не вдавалось, але подарунки завжди з’являлися вчасно.

DSC 0212 300x199 - Як діти готуються до дня Святого Миколая?

Нинішні діти обговорюють у школах комп’ютерні ігри та паролі до нових ігрових рівнів. Сперечаються, які марки автомобілів найкращі. Останнім часом малі українці добре орієнтуються навіть у прізвищах вітчизняних політиків. І все ж вірять у казку…

DSC 0263 300x199 - Як діти готуються до дня Святого Миколая?

Класний керівник – Коваленко О.В.