Єдина краса – це здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я у гімназії було проведено ряд заходів, які спрямовані підкреслити важливість здоров’я кожної людини і людства в цілому.

День розпочався із ранкової зарядки, яка проходила під гаслом «Дорога в космос починається з зарядки».

Пізніше дівчата 11А класу провели танцювальну аеробіку. Діти з великою цікавістю та наполегливістю виконували усі вправи.

Протягом перерв проходили спортивні змагання, які організували та провели вчителі фізичної культури. А саме: теренова гра, перекидали та спортивні хрестики нулики.

За ініціативи учнівського самоврядування було проведено танцювальний флешмоб «Здоров’я – це життя». Участь у якому взяли учні 1(5)А класу.

Класні керівники  також підтримали своїх учнів та прийшли у цей день у спортивних костюмах та брали участь у всіх заходах цього дня.

У наш час здоров’я — це не відсутність хвороб, а фізична, психологічна, соціальна гармонія людини, її доброзичливе ставлення як до інших людей, так і до навколишнього середовища.  Адже, єдина краса – це здоров’я.