З Україною в серці

Онлайн-урок, онлайн-букет

Спаси нас, доле, від ракет!

Та вірим в ЗСУ і Бога

Ще крок і буде перемога!

1-ий урок на тему:

З Україною в серці” відбувся сьогодні 01.09.2022 року в онлайн форматі у 10-Б класі Городоцького ліцею ✓1. Лейтмотивом уроку стали слова:віра, надія та любов. Віра в збройні сили України, надія на справжнє навчання та достойне життя, любов до сім’ї, школи та України. Впевнена, що ці почуття моїх 10-тикласників – це те, що відчуває зараз увесь український народ. Протягом уроку ми з дітьми згадали героїв України, наголосили на необхідності допомоги ЗСУ, обговорили способи боротьби із тривожними станами, ще раз встановили порядок дій у разі повітряної тривоги, налаштувалися на плідне та цікаве навчання. В кінці уроку учні подарували мені онлайн-букет із домашніх осінніх квітів, що зворушило до глибини душі! Дякую вам діти та з Богом у новий навчальний рік!!!З Україною в серці в рік навчальний вступаєм,З Україною в серціВчитись ми обіцяєм!І нехай дистанційноЗнань відкриємо дверці,Та не менш заповзятоЙ з Україною в серці!!!Класний керівник 10-Б класу Ярчак Л.К.
img d5a1eb06240ee17f2aafc3dbf143e43b v 1400x823 - З Україною в серці