З Україною в серці!

В історії українського народу є події, які мають надзвичайне значення, вони не втратили своєї актуальності й по сьогоднішній день. Однією з таких подій є здобуття незалежності 1991 року.

День Незалежності України – головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді.

Історія України – це шлях до Незалежності, шлях, на якому кожна подія – це крок до мрії.

Саме цій визначній події був присвячений перший урок у 9-В класі Городоцького ліцею № 1, на тему « З Україною в серці!». Метою даного заходу було: виховувати патріотичні почуття, національну свідомість, гідність, приналежність до рідної землі, народу, до своєї Батьківщини – України; розвивати пізнавальну компетентність учнів, ерудицію. Розширити знання учнів про Україну.

Під час уроку учні мали змогу переглянути відеоролік «Історія України за 5 Хвилин», а далі поринули до віртуальної гри-подорожі історією незалежності України з цікавими та пізнавальними конкурсами,іграми,вікторинами.

Батьківщина – це мати, яку не вибирають. Це доля, яка випадає раз на вік.

Україна – це пісня, яка вічна на цій землі.

Класний керівник 9-В класу – Бас Л.П.

img 20210905 193305 567 - З Україною в серці!
img 20210905 193257 643 - З Україною в серці!