Виховна робота

З вечора тривожного аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку

Я вишию сорочку кольорову

Й по білім світі гордо в ній піду.

У ній зустріну пору світанкову

І щастя світле я у ній знайду…

zobrazhennya viber 2021 05 20 13 59 43 - З вечора тривожного аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку

День вишиванки – свято національної єдності, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу, а також об’єднати українців. Це свято патріотизму, краси та дружби. Свято національного костюму спрямоване на те, щоб зберегти історичну цінність української традиції створення і носіння вишиванок. Вишиванка – символ, який єднає українців незалежно від мови, якою вони спілкуються, віросповідання чи політичних поглядів.

zobrazhennya viber 2021 05 20 13 27 27 - З вечора тривожного аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку

        Щороку цього дня вся Україна, а також кожен куток планети, де живуть українці, перетворюються на фантастичну красу. 20 травня 2021 року у Городоцькому ліцеї №1 також відбулася святкова лінійка, присвячена 15-ій річниці святкування дня вишиванки в Україні. Святкові вірші, веселий танок та розповіді про традиції вишивання у всіх куточках світу було організовано учнями 8-Б класу для усієї шкільної родини. Окрасою свята стала пісня «З вечора тривожного аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку» у виконанні Петрової Карини, Учениці акомпанувала класний керівник Ярчак Л.К. на національному українському інструменті – бандурі.

dsc09475 - З вечора тривожного аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку
zobrazhennya viber 2021 05 20 13 26 45 - З вечора тривожного аж до ранку, вишивала дівчина вишиванку

  День Вишиванки – став яскравим, життєдайним святом для усіх ліцеїстів.. Радіємо, що і цього року ми  зберегли красиву традицію, відповідальну місію перед великим українством і одягли и вишиті сорочки в знак єдності та підтримки один одного.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button