Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Засідання МО класних керівників
2 620x330 - Засідання МО класних керівників

Засідання МО класних керівників

Структурним підрозділом внутрішньошкільної системи управління виховним процесом, який координує науково-методичну та організаційну роботу класних керівників є методичне об’єднання класних керівників.

viber image 169x300 - Засідання МО класних керівників

25 жовтня відбулося засідання методичного обєднання класних керівників, яке працювало за таким планом:

1. Аналіз роботи шкільного методичного об’єднання класних керівників за 2016/2017 навчальний рік (Голова МО- Богуш Л.Д.)    1 1 169x300 - Засідання МО класних керівників
  2. Обговорення і затвердження плану роботи методоб’єднання на 2017/2018 н. р. (Голова МО- Богуш Л.Д.)
  3. Опрацювання документу «Концептуальні засади реформування середньої освіти. Нова українська школа» .(Директор – Станиця С.В.,заступник директора з виховної роботи-Сіра Н.А.)
  4. Ознайомлення з нормативно-правовими документами на 2017/2018 н. р
  5. 2 169x300 - Засідання МО класних керівників

Рекомендації щодо змістового наповнення виховної роботи та їх оформлення.(Заступник директора з виховної роботи – Сіра Н.А.)