Головна , Робота ліцею , Виховна робота , Виховна робота , Завершивши вивчення предмета образотворче мистецтво, учні представили творчі роботи
88270970 620x330 - Завершивши вивчення предмета образотворче мистецтво, учні представили творчі роботи

Завершивши вивчення предмета образотворче мистецтво, учні 3(7) Б класу 22 травня представили свої творчі підсумкові роботи. Вони створили роботи різних жанрів: пейзажі, натюрморти, ілюстрації до різноманітних літературних творів.

68217905 300x225 - Завершивши вивчення предмета образотворче мистецтво, учні представили творчі роботи

Крім того, учні працювали в різних техніках: акварельними фарбами, гуашшю, пастеллю, графічним олівцем, фломастерами.

61316382 300x225 - Завершивши вивчення предмета образотворче мистецтво, учні представили творчі роботи

Кожен учень гідно представляв свою роботу, розповідав про процес виконання та обрану ним техніку. З усіма технологіями знайомила учнів вчитель образотворчого мистецтва Сокальська Наталія Борисівна – вмілий та творчий педагог.

74675789 300x225 - Завершивши вивчення предмета образотворче мистецтво, учні представили творчі роботи

За процесом представлення робіт спостерігав заступник з навчальної роботи Легкий Григорій Анатолійович, який по завершенні виступив і висловив своє задоволення від представлених робіт. Усім учням побажав успіхів у подальшій роботі та навчанні.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій