Виховна робота

Здоров’я – благо, дане нам природою

        В Центральній районній бібліотеці для дітей відбувся інтерактивний  захід  «Бути здоровим – бути щасливим», приурочений тижню знань з безпеки життєдіяльності під гаслом «Здоров’я – благо, дане нам природою». На заході були присутні учні 5 – А класу, вчитель фізичної культури Вірик А.К., завідувачка бібліотеки ліцею №1 міста Городка Черевик Т.Л., медична сестра ліцею №1 міста Городка Чернецька В. В., бібліотекарі ЦРБ Федорович С Ф. та Кушнір С.М.

         Захід складався з трьох частин та базувався на тренінгових елементах захисту психічного та фізичного здоров’я під час воєнного стану.

         Перша частина присвячена психічному здоров’ю. ЇЇ провела бібліотекар Черевик Т.Л. Було подано матеріал про стрес, його види, вплив на організм людини, вправи для заспокоювання та досягнення позитивного настрою.

         У другій частині учні ознайомилися з навичками при наданні першої медичної допомоги. ЇЇ провела медична сестра Чернецька В.В. Діти під час практичних вправ навчились надавати медичну допомогу при легких та глибоких порізах, легких та глибоких колотих ранах, зовнішніх та внутрішніх кровотечах, різних станах опіків та обмороженнях.

        Третя частина приурочена патріотичній руханці для релаксації та підняття настрою.

         Учні були зацікавленні та активні.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button