«Здрастуй, школо!»

Ось і закінчилося тепле літо, а попереду навчальний рік, наповнений новими цікавими подіями. І як завжди на початку  вересня всі школярі відправляються в школу на свято Першого дзвоника. Його ще називають Днем знань.

Першого вересня з порога кожної школи чути музику і вітальні слова. І цього року все дуже хвилююче, особливо для 72 п’ятикласників, які переступили поріг нашого ліцею № 1 ,яким тільки належить знайомство зі шкільним життям, з усіма її радощами і прикрощами. На їхніх обличчях видно одночасно і переляк, і нетерпіння. Їх чекають нові друзі-ліцеїсти, цікаві предмети, ігри, спілкування, а також важка робота по засвоєнню інформації з товстих підручників та вирішення складних завдань.

40608091 457862464710605 6759400125782556672 n - «Здрастуй, школо!»

Свято у оновленій школі – Городоцькому ліцеї № 1 відбулося 3 вересня 2018 року, На свято до нас завітав Рибак Сергій Володимирович, начальник відділу освіти Городоцької міської ради  Хмельницької області та Поворозник Володимир Васильович, заступник голови обласної організації «За конкретні справи», депутат Хмельницької  обласної ради, які виступили зі щирими та теплими  напутніми словами до учнів та вчителів, приємною несподіванкою були подарунки від організації «За конкретні справи».

0 02 04 00446be6a17993ba99309a16bc3e429d6f54a74fe4f6e303f65f4fc381bf9e09 full - «Здрастуй, школо!»

Зі словами вдячності виступив наш волонтер з Корпусу Миру – Джуліас Мой, а для нього приємний сюрприз зробили усі ліцеїсти ,заспівавши йому «Happy Birthday to You», вітаючи його з днем народження, яке він відсвяткував напередодні – 1 вересня.
З вітальним словом та побажаннями від батьків виступила Гуменюк Алла Петрівна, яка привітала усіх з початком нового навчального року.

Свято першого дзвоника – особливий день і для випускників, адже це їх останній “Перший дзвінок”, а вже на наступний рік вони стануть студентами університетів і технікумів, вступивши у доросле життя.

11b - «Здрастуй, школо!»

А от для наших вчителів кожен День знань проходить по-новому. Нові і нові учні приходять в їх класи, з ними усіма їм доведеться подружитися і допомогти пройти по нелегкому шляху до знань. І я впевнена, що у них в черговий раз вийде, адже вчитель – благородна і відповідальна професія, в якій неможливо добитися успіху без любові до дітей і свого предмета.

10a - «Здрастуй, школо!»

Свято Першого дзвоника завжди трохи сумне від того, що літо закінчилося. Проте зустріч з друзями та улюбленими вчителями, що з’явилися в розкладі разом з новими захоплюючими предметами, переважують цей смуток. Хотілося б, щоб весь навчальний рік пройшов також яскраво, як і свято Першого дзвоника.

7b - «Здрастуй, школо!»

Педагог-організатор – Бас. Л.П.