????????????????????????????????????

«Жіночий експрес»

Весна – пора щастя, любові і тепла. Не дивно, що саме в цей період року ми і відзначаємо Міжнародний жіночий день, адже жінка – то справжня берегиня сімейного затишку, яка, як і весна, дарує своїм рідним безкрайню любов і нове життя.

Кожного року гімназисти  вітають улюблених викладачів, дякують їм за важку працю, терпіння і справжню любов. У переддень 8 Березня усі дівчатка з особливою увагою обирають для себе вбрання та зачіску, адже у такий важливий день усім хочеться виглядати відповідно.
Цей рік не став вийнятком, на порозі гімназії лунала гарна святкова музика – зустрічали та вітали вчителів учні 11-Б класу,а у самій школі не забарились з вітаннями і учні 11-А класу,що стало приємним сюрпризом для прекрасних та чарівних наставників гімназії.

Звичайно, не обійшлося без святкового концерту, де кожен талант може розкрити себе та зарядити публіку позитивом і приємними емоціями.

В цей раз це був  «Жіночий експрес»,у вагонах якого були усі жінки,які працюють в нашій школі,а потяг подорожував по різним станціям і , зупиняючись, дарував приємні слова подяки, привітань та побажань.

У висновку хочеться тільки сказати, що 8 Березня – чудове, веселе, витончене свято, яке дарує тільки усмішки, радість  і неперевершені враження.

Бажаєм щастя і тепла,
Весни, здоров’я, сонця,
Щоб доля світла увійшла
До кожного віконця.

Педагог-організатор – Бас  Л.П.