Знай та виконуй Правила дорожнього руху

Ми з вами живемо в населеному пункті, тому щодня, перебуваємо в ролі учасника дорожнього руху. Переходимо дорогу- ми пішоходи, рухаємося громадським транспортом- пасажири, а якщо маємо власний транспорт, то час від часу стаємо водіями.

viber image 2019 05 08 14.57.01 - Знай та виконуй Правила дорожнього руху

Для виконання цих ролей ми повинні знати правила дорожнього руху , та засоби його регулювання. Ця важлива тема була обговорена на виховній годині «Знай та виконуй Правила дорожнього руху»  у 7-а класі 07.05. Представники Городоцького відділу поліції а саме начальники сектору регулювання патрульної поліції  майор Козенко С. М. та капітан Оседця С. В. розповіли про доцільність дотримання учнями правил дорожнього руху, ознайомили їх з дорожніми знаками та залучали учнів до інтерактивної бесіди із застосуванням фото матеріалів.

viber image 2019 05 08 14.57.22 - Знай та виконуй Правила дорожнього руху

Класний керівник Мацькова Л. М. провела вікторину «Безпека на дорозі – безпека життя», експертами якої були представники відділу поліції.

viber image 2019 05 08 14.58.27 - Знай та виконуй Правила дорожнього руху

Вкінці виховного заходу учні зробили висновок, що лише наша небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисциплінованість може змінити ситуацію на наших дорогах.

Класний керівник – Мацькова Л.М.