Зроби свідомий вибір

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

Вибір професії для кожної молодої людини – це вибір свого місця в житті, подальшого шляху навчання і праці. Профорієнтаційна робота з учнями – один з головних напрямків виховної роботи Городоцької гімназії, яка спрямована на підготовку учнів до  вибору професії, визначення свого місця у суспільстві. Для свідомого вибору професії у школі організовуються зустрічі з представниками професійних та вищих навчальних закладів, відвідування “Днів відкритих дверей” навчальних закладів, проведення предметних тижнів у школі.

24 грудня гімназію  на зустріч з гімназистами завітали представники Київського Національного Університету Культури –  Лігус Валентин Олександрович, заслужений артист України, художній керівник, викладач КНУК та Афанасьєва Елла Юріївна, провідний концертмейстер(факультет музичного мистецтва).

Вони проінформували учнів 11-х класів про  проведення «Днів відкритих дверей», під час яких можна відвідати  мультимедійні аудиторії, новітні науково-практичні і творчі лабораторії факультетів дизайну і реклами; музичного мистецтва; журналістики і міжнародних відносин; готельно-ресторанного і туристичного бізнесу; хореографічного мистецтва; культурології; економіки, права та ІТ, а також знімальні павільйони, фотостудії і майстерні факультетів кіно і телебачення та режисури і шоу-бізнесу.

Також розповіли про спеціальності та факультети КНУК.  В ході зустрічі учні отримали багато цікавої інформації , яка зможе допомогти їм у виборі майбутньої професії.

Правильний вибір професії зумовлює моральне задоволення людини,  її позитивну самооцінку, високу продуктивність праці, якість продукції. Він є точкою, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, поєднання особистих і загальних інтересів.

Сіра Н.А. , заступник директора з виховної роботи