Зробимо Україну чистою!

Сьогодні одним із найбільш актуальних і болючих питань залишається питання екології. Адже екологія – це наше життя і здоров’я. Проте, так думають не всі, дехто із задоволенням розкидає сміття на вулицях та палить дерева. Хоча, все таки, більшість людей дбають про довкілля і організовують різноманітні акції для його збереження. Однією з них є всеукраїнська акція «Зробимо Україну чистою», яка відбулась у квітні.

DSC01668

Наші гімназисти (учні 5(9)-Б класу) разом із працівниками Городоцької районної державної адміністрації охоче долучились до цієї акції. Вони прибрали сквер імені С. Виноградського та автобусну зупинку біля нього.

DSC01641

Немає нічого кращого ніж робити своє довкілля прекрасним, адже покращуючи його, ми покращуємо себе та своє життя!

DSC01657