Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.
33432776 620x330 - Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

Така зустріч відбулася із учнями 2(6)В класу, її організувала класний керівник Сокальська Наталія Борисівна.

Петро Броніславович з радістю розповів дітям про свою творчу діяльність. На зустріч  він приніс багато своїх нагород та медалей, кубків, які отримав він та його вихованці – собаки. Петро Броніславович присвятив свою зустріч саме собакам, адже він являється членом журі Міжнародних конкурсів та виставок собак. Професійний кінолог – розповів про різні породи собак, про їхні звички та умови утримання.

09058477 300x200 - Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

Розповідь викликала у дітей масу задоволення та безліч запитань, на які Петро Броніславович ледве встигав відповідати.

64263653 300x200 - Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

Продемонстрував художник і  свою цінну нагороду: «Орден за заслуги перед Городоччиною».

98286425 225x300 - Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

По завершенні Войталюк пообіцяв учням, що неодмінно завітає до них у гості.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій