Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

Зустріч із художником, іконописцем та кінологом Войталюком П.Б.

Така зустріч відбулася із учнями 2(6)В класу, її організувала класний керівник Сокальська Наталія Борисівна.

Петро Броніславович з радістю розповів дітям про свою творчу діяльність. На зустріч  він приніс багато своїх нагород та медалей, кубків, які отримав він та його вихованці – собаки. Петро Броніславович присвятив свою зустріч саме собакам, адже він являється членом журі Міжнародних конкурсів та виставок собак. Професійний кінолог – розповів про різні породи собак, про їхні звички та умови утримання.

09058477

Розповідь викликала у дітей масу задоволення та безліч запитань, на які Петро Броніславович ледве встигав відповідати.

64263653

Продемонстрував художник і  свою цінну нагороду: «Орден за заслуги перед Городоччиною».

98286425

По завершенні Войталюк пообіцяв учням, що неодмінно завітає до них у гості.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій