Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Зустріч творчих учнів гімназії з письменницею Валентиною Колядою

Зустріч творчих учнів гімназії з письменницею Валентиною Колядою

       Квітневий сонячний день у затишному куточку Городоцької гімназії, зібралися учні, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці з талановитою письменницею Городоччини –

Квітневий сонячний день у затишному куточку Городоцької гімназії, зібралися учні, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці з талановитою письменницею Городоччини – Валентиною Колядою.

 

    Валентина Коляда – сучасна українська письменниця. Народилась та виросла на мальовничій Городоччині, що у Хмельницькій області.

       Перші літературні спроби розпочала ще в шкільні роки. Закінчила Київське обласне училище культури за спеціальністю «Керівник оркестру народних інструментів». Також  у Києві закінчила вечірню школу № 8. За спеціальністю працювала мало, бо майже одразу поїхала працювати за кордон. У 1997 році в авторки народилась донечка Анжеліка.

     Письменниця подорожує, багато читає, професійний музикант.  Є у неї перші спроби написання кіносценаріїв. Мріє, щоб за її творами знімалось українське кіно. А також захоплюється поезією і сама пише вірші.

    У авторському виконанні прозвучали вірші нашої гості. Юні гімназисти, учні нашої школи теж презентували свої вірші.

      Автор презентувала свою нову українську мелодраму «Розірвана фата». Усім присутнім дуже сподобалася розповідь Валентини Коляди, яка сповнена почуттями та інтригами любовного трикутника.

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

На причалі прощання

Життя кожної людини можна умовно поділити на кілька етапів. Одним з перших, але аж ніяк ...