Виховна робота

Зустріч творчих учнів гімназії з письменницею Валентиною Колядою

       Квітневий сонячний день у затишному куточку Городоцької гімназії, зібралися учні, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці з талановитою письменницею Городоччини –

Квітневий сонячний день у затишному куточку Городоцької гімназії, зібралися учні, небайдужі до чистоти духовних криниць, до натхненної творчої праці з талановитою письменницею Городоччини – Валентиною Колядою.

 

phpBrislCkc 300x225 - Зустріч творчих учнів гімназії з письменницею Валентиною Колядою

    Валентина Коляда – сучасна українська письменниця. Народилась та виросла на мальовничій Городоччині, що у Хмельницькій області.

C6GuczsT dk 300x225 - Зустріч творчих учнів гімназії з письменницею Валентиною Колядою

       Перші літературні спроби розпочала ще в шкільні роки. Закінчила Київське обласне училище культури за спеціальністю «Керівник оркестру народних інструментів». Також  у Києві закінчила вечірню школу № 8. За спеціальністю працювала мало, бо майже одразу поїхала працювати за кордон. У 1997 році в авторки народилась донечка Анжеліка.

Ox9ngVgWXko 300x225 - Зустріч творчих учнів гімназії з письменницею Валентиною Колядою

     Письменниця подорожує, багато читає, професійний музикант.  Є у неї перші спроби написання кіносценаріїв. Мріє, щоб за її творами знімалось українське кіно. А також захоплюється поезією і сама пише вірші.

    У авторському виконанні прозвучали вірші нашої гості. Юні гімназисти, учні нашої школи теж презентували свої вірші.

      Автор презентувала свою нову українську мелодраму «Розірвана фата». Усім присутнім дуже сподобалася розповідь Валентини Коляди, яка сповнена почуттями та інтригами любовного трикутника.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button