Зустріч з професією

Професія рятівника – одна з найнебезпечніших і , водночас, найпрестижніших у світі. 17 вересня в Україні своє професійне свято відзначають представники цієї героїчної професії.

Відродження в Україні свята на державному рівні – важлива справа для збереження національних історико-культурних традицій та виховання нових поколінь цієї мужньої професії. Напередодні Дня рятівника у Городоцькому ліцеї № 1 за ініціативи працівників 39 ДПРЧ 4ДПРЗ ГУДСНС  було організовано і проведено шкільний  захід «Зустріч з професією».  Мета заходу – формування позитивного ставлення ліцеїстів до професії пожежного-рятувальника, виховання прагнення до фізичного вдосконалення, готовності у будь-який час стати на захист інтересів своєї країни.

Фахівці ДСНС,які прибули на захід розповіли учням про професію рятівника, зупинилися на основних правилах поведінки з вогнем і під час пожежі, привели приклади життєвих ситуацій.

Пожежники принесли на захід захисні пристрої для рятівника, яким користуються під час гасіння пожежі. Діти мали можливість їх детально розглянути та приміряти, задати питання та отримати змістовні відповіді. В очах ліцеїстів було захоплення та інтерес до представленої професії.

Представники ДСНС також продемонстрували захисні та спеціальні засоби, яким користуються пожежні та розповіли про їх призначення.

Наприкінці зустрічі учні подякували за цікавий та змістовний захід.

Педагог – організатор – Л.Бас