Криниця без джерела – це не криниця,
І колос – це не колос без зерна
Без доброти душа – то є безкрила птиця,
Не заспіває жайвором вона.
На жаль, наше життя не казка. Поряд з нами живуть люди, фізичні можливості яких обмежені. Люди з обмеженими можливостями – це ті, хто з певних причин не може повноцінно забезпечувати себе, доглядати за собою. До цієї категорії належать діти, люди з інвалідністю…
У 1992 році, в кінці «Десятиріччя інвалідів Організації Об’єднаних Націй» (1983-1992 роки) Генеральна Асамблея проголосила 3 грудня «Міжнародним днем людей з інвалідністю».
За офіційними даними, близько 10% населення світу, або 650 млн людей є інвалідами.
Звичайно, цей день не можна називати святковим, проте він підкреслює необхідність досягнення забезпечення рівних прав людей з інвалідністю і їх участі в житті суспільства.
Ми також не залишаємось байдужими до таких людей, особливо до дітей, і тому,сьогодні, 3 грудня 2018 року ми завітали до наших друзів у Городоцький районний центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю. Крім звичних привітань, побажань та пісень,які лунали для усіх присутніх сам захід проходив у вигляді батлу, в якому змагалися три команди : команда «Смайл», Городоцького ліцею №1,
команда «Воїни добра» , Городоцького районного центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю та команда « Прометей», Городоцького ліцею № 2. Діти змагалися у 6 конкурсах, де проявили себе як творчі,активні та талановиті учасники. Всі учасники та гості свята долучилися до флешмобу «Пусти добро у своє серце» і естафету передали Ярмолинецькому центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів. Усі діти рівноправно виступили у батлі та отримали «кубок дружби» .
Музичним дарунком від нашого ліцею був виступ волонтера Корпусу Миру – Джуліаса Мойя, який заспівав пісню на англійській та українській мовах.
Запам’ятайте такі слова: «Людина живе лише один раз, і так хочеться залишити добрий слід на згадку про себе. І щоб не сталося в житті у кожного з вас, завжди пам’ятайте, що ви живете на планеті Земля і носите ім’я Людина. А людина починається з добра. І творити добро – значить бути щасливим».
Педагог-організатор – Бас Л.П.