Навчальна роботаРобота ліцею

Віртуальний урок-подорож «Polska-centrum Europy»

Сьогодні, 11 листопада Польща відзначає День незалежності. Це особливе свято, державний вихідний, справжня гордість для кожного громадянина країни.

День незалежності Польщі був заснований в 1937 році і приурочений до дати закінчення Першої світової війни, після якої почався процес відновлення польської державності. Зазвичай 11-го листопада по всій країні за вікнами будинків, уздовж доріг розвішують біло-червоні прапори, проводяться урочистості, паради та концерти. Однак цього разу жодних офіційних масових заходів не передбачається. Причина – епідемія коронавірусу та обмеження, які з цим пов’язані, але 102-гу річницю планують вшанувати у кожному населеному пункті Польщі.

zobrazhennya viber 2020 11 11 13 37 45 1048x1400 - Віртуальний урок-подорож «Polska-centrum Europy»

Учні Городоцького ліцею №1, що вивчають польську мову,  не змогли залишитися осторонь та  долучилися до відзначення Дня незалежності Польщі. Під керівництвом вчителя польської мови Ярчак Лілії Костянтинівни, в школі  було проведено ряд заходів, такі як: опитування « Моє ставлення до польської мови», де більшість дітей відповіли, що їм подобається вивчати польську мову та вони мріють побувати у Польщі; віртуальний урок-подорож «Polska-centrum Europy», де  дізналися більше про її історію, географію, культуру та економічний потенціал; проведено вікторину  «Що ми знаємо про нашого сусіда», де учні показали змістовні  знання про Республіку Польща; започатковано конкурс одягу в кольорах польського прапора. Крім того о 12:00 учні 8-В класу взяли участь в загальнопольській  акції „Niepodległa do hymnu” і заспівали “Мазурек Домбровського”разом з усім польським народом.

zobrazhennya viber 2020 11 11 13 37 40 - Віртуальний урок-подорож «Polska-centrum Europy»

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości Polski życzymy wszystkim Polakom zamieszkałym na Ukrainie oraz rodakom w Polsce i na całym świecie nieustającego pasma sukcesów w realizacji zamierzonych celów. Niech każdy dzień będzie spełnieniem ambicji zawodowych i osobistej satysfakcji.

Życzymy mądrego korzystania z daru wolności, wytrwałości ducha oraz prawdziwego pokoju. Niech wzajemne wsparcie, zrozumienie i wysiłki przyczynią się do stworzenia bezpiecznej Europy.

Вчитель – Ярчак Л.К.