Фартух як символ домашнього одягу
Символом домашнього одягу є фартух. Він виконує захисну та естетичну функції, символізує чистоту і охайність, вимагає мінімальних витрат енергії та часу на приведення його в порядок.
Фартух (або фартух) – широко розповсюджена і майже не змінювана частина одягу з найдавніших часів до наших днів. Історія його починається з Давнього Єгипту. Вже в ранній період існування цієї країни чоловіки, принаймні, перебувають на державній службі, користувалися примітивної драпіруванням, яке кріпилося спереду до пояса, який представляв собою вузьку смужку шкіри або пов’язані (сплетені) очеретяні стебла. З плином часу фартух стає повсюдно поширеним видом одягу.
З “одягу покоївок” фартух перетворюється в робочу жіночий одяг, – мабуть, саме з цього часу він перестає існувати як суто декоративний елемент і стає приналежністю побутової одягу для роботи в домашніх умовах, також будучи робочим одягом.
Дівчатка 6-х класів змогли пошити чудові фартухи, а щоб вони були ще кращими – оздобили їх хто як: мереживом, бантиками, аплікацією чи стрічками.