Головна , Творча майстерня , Творчі роботи учнів , Виставка дитячих робіт «Писаночка»

Виставка дитячих робіт «Писаночка»

Виготовлення ритуальних яєць в українській культурі має дуже давнє походження. Найдавніші знайдені писанки є керамічними і датуються періодом Київської Русі. В історичних джерелах існують письмові згадки про розписування сирих яєць у пізніші періоди, однак, через недовговічність шкарлупи можемо робити висновки лише про особливості більш пізніх писанок.

новый коллаж1

Напередодні Великодня у Городоцькій гімназії відбулася виставка дитячих робіт «Писаночка», на якій були представлені виконані дітьми писаночки у різних техніках: це і писанки обшиті бісером, це і писанки обмотані атласними стрічками, це і писанки обмотані нитками та ін..

новый коллаж2

Керівниками робіт виступили вчителі трудового навчання та образотворчого навчання: Сокальська Н.Б., Масна М.А. та Сіра Н.А.