Творчі роботи учнів

Всеукраїнський екологічний конкурс «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?»

Всеукраїнський екологічний конкурс

«Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?»

У зв’язку з 30-ю річницею аварії, що сталась 26 квітня 1986 року на Чорнобильській атомній електростанції, та з метою зберегти живу пам’ять про цю катастрофу і самовідданих людей, які втратили своє життя й здоров’я в рукотворному атомному пеклі, рятуючи мільйони інших, пошуку більш безпечних для людей і довкілля джерел енергії та формування ощадливого використання природних ресурсів. В Городоцькій гімназій проводився конкурс дитячих малюнків на тему: «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля – що далі?»

Переможцями конкурсу стали:

І місце – учениця 3(7)-А класу, Буковська Юлія з малюнком «До і після…»

1 225x300 - Всеукраїнський екологічний конкурс  «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля - що далі?»

ІІ місце – учень 1(5)-А класу, Загурський Віталій з малюнком «Квітка щастя»

2 225x300 - Всеукраїнський екологічний конкурс  «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля - що далі?»

ІІІ місце – учениця 5(9)-А класу, Кельбус Дарина з малюнком «Україна! До і після…»

3 300x225 - Всеукраїнський екологічний конкурс  «Чорнобильська катастрофа: 30 років опісля - що далі?»