Головна , Творча майстерня , Творчі роботи учнів , Яка чудова м’яка іграшка

Яка чудова м’яка іграшка

Виготовляти м’яку іграшку власноруч – це одне задоволення, адже ти робиш це самостійно, придумуєш і в тебе  з’являється іграшка, аналогів якої ні в кого немає.

02450392

Погляньте навколо, пошукайте гарненько, попитайте маму й бабусю, і ви побачите, скільки різних матеріалів для роботи можна знайти у вашій домівці. Це всякі клаптики — залишки тканин і хутра — та старі речі: непотрібна зимова шапка, комір від потертого маминого пальта.

07389746

Він хоч і виношений, але з нього ще можна повирізати непогані шматочки. А саме пальто? Це теж чудовий матеріал для іграшок. А батьків фетровий капелюх? Дарма, що він побитий міллю — почистивши і випрасувавши, його цілком можна пустити в діло. А сестриччині рожеві повзунки? З них вийдуть гарненькі голівки для ляльок.

Саме виготовити м’яку іграшку власноруч спробували дівчатка 5 – х класів. І ось що з цього вийшло.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій