Оголошення
Головна , Без категорії , «Коли твій дім забрала війна»

«Коли твій дім забрала війна»

      19 квітня  представники голови ГО «Український інститут екстремізму» Гереги Галини Федорівни презентували кілька примірників книги «Коли твій дім забрала війна», шкільній бібліотеці Городоцької гімназії.

        Вона про долі тисяч наших співвітчизників, чиї життя змінила війна. Про людей, які пройшли важкий шлях, але не зневірились. Вони не просять допомоги й не жаліються на долю. Багато працюють, а вечорами допомагають у волонтерському центрі. Єдине, чого вони чекають від своєї країни – щоб вона про них не забувала. Їм дуже хочеться відчувати себе не переселенцями, а українцями, хочеться знати, що вони – свої.

За словами Галини Федорівни, через життєві історії наших героїв, ми спробували розкрити дуже важливу проблему, яка назріває в українському суспільстві, – сприйняття війни, як буденності, байдужість до чужого горя та проблем.

Це вже другий проект Українського інституту дослідження екстремізму, реалізований у межах  громадської ініціативи «Дорогою миру». Торік, за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, пройшла фотовиставка «Навчи добру».

Щиро дякуємо  за подаровані  книги, які знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними.

Бажаємо Вам здоров`я, добра, успіхів у праці.

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Подорож замість випускного

Закінчення 9 класу та вручення свідоцтв про базову середню освіту, хоч невеличке, але свято. Ми ...