Без категорії

«Коли твій дім забрала війна»

      19 квітня  представники голови ГО «Український інститут екстремізму» Гереги Галини Федорівни презентували кілька примірників книги «Коли твій дім забрала війна», шкільній бібліотеці Городоцької гімназії.

4wo4 ezFB14 300x169 - «Коли твій дім забрала війна»

        Вона про долі тисяч наших співвітчизників, чиї життя змінила війна. Про людей, які пройшли важкий шлях, але не зневірились. Вони не просять допомоги й не жаліються на долю. Багато працюють, а вечорами допомагають у волонтерському центрі. Єдине, чого вони чекають від своєї країни – щоб вона про них не забувала. Їм дуже хочеться відчувати себе не переселенцями, а українцями, хочеться знати, що вони – свої.

За словами Галини Федорівни, через життєві історії наших героїв, ми спробували розкрити дуже важливу проблему, яка назріває в українському KVlcHGeU Qs 200x300 - «Коли твій дім забрала війна»суспільстві, – сприйняття війни, як буденності, байдужість до чужого горя та проблем.

Це вже другий проект Українського інституту дослідження екстремізму, реалізований у межах  громадської ініціативи «Дорогою миру». Торік, за підтримки Уповноваженого Президента України з прав дитини, пройшла фотовиставка «Навчи добру».1ZRrUvWGF0A 300x169 - «Коли твій дім забрала війна»

Щиро дякуємо  за подаровані  книги, які знайдуть своїх читачів та будуть їм корисними.

Бажаємо Вам здоров`я, добра, успіхів у праці.

 

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button