Головна , Без категорії , Літературний брейн- ринг

Літературний брейн- ринг

В рамках проведення тижня зарубіжної літератури з учнями 7-х класів 26 квітня 2018 року Оцишена О.П. провела літературний Брейн-ринг, який допоміг дітям пройти шлях від епохи античності через усі віхи становлення літератури до сучасності.

Три команди «Шукачі книжок»,

«Літературні знавці»

та «Найкращий читач»  представили свої команди та достойно проходили різні тури брейн-рингу.

Учні згадували назви творів та їх авторів, відгадували героя за його характеристикою, розгадували кросворди, ставили питання суперникам.

Цей захід був спрямований на  закріплення, збагачення та поглиблення знань учнів із зарубіжної літератури й розвиток творчої майстерності. Я дуже вдячна дітям за активність, творчість. Ми побачили, що учасники команд дійсно розумні, ерудовані, читають багато літератури, знають історію книги, збагачують свій дитячий інтелект.