Без категоріїВиховна робота

«СНІД – смертельна загроза людству!»

«СНІД – смертельна загроза людству!»

PC010150 300x225 - «СНІД – смертельна загроза людству!»

      СНІД – це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція – це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД – це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.
ВІЛ та СНІД… Сьогодні нам часто зустрічаються ці слова на плакатах, у газетах та журналах, їх чуємо по телевізору, радіо і просто від дорослих. Але, на жаль, більшість із нас не усвідомлює, яку загрозу він несе людям. Найчастіше ми думаємо – «мене це не стосується», «зі мною цього не трапиться», та ніхто не знає, де чекає нас біда. СНІД – одна з найголовніших проблем, з якою людство зіткнулося у ХХ столітті і увійшло у ХХІ ст. У всьому світі проводяться наукові роботи зі створення вакцини та ліків проти цієї інфекції, але на сьогодні СНІД не лікується. Єдиним методом боротьби із хворобою залишається попередження передачі цього вірусу.

PC010160 300x225 - «СНІД – смертельна загроза людству!»

        Вперше Всесвітній день боротьби зі СНІДом відзначався 1 грудня 1981 року. Таке рішення затвердили на міжнародній зустрічі міністрів охорони здоров’я, які обговорювали необхідність обміну інформацією щодо ВІЛ-інвекції та СНІДу.
Заходи Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом традиційно відбуваються із символом цього дня – Червоною стрічкою. Її вигадав художник Франк Мур. У 1991 році під час святкування Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом цей символ був використаний вперше. Тепер кожен, хто надягає Червону стрічку 1 грудня, висловлює свою надію на майбутнє без СНІДу.

PC010156 300x225 - «СНІД – смертельна загроза людству!»

        У нашій школі, як і в усьому світі також переймаються проблемою СНІДу. Ми провели у школі навчально-профілактичний захід на тему СНІДу – діти нашої школи взяли участь у театралізованому дійстві. В якому закликали не ставати на дорогу смутку і пітьми. Не губти свого життя і своєї душі. Замість сумнівного задоволення – пияцтва та наркотиків обирати радість здорового та щасливого життя. Адже у світі так багато доброго та цікавого і кожному з нас випав цей великий подарунок – життя. У школі також відбулась виставка плакатів на тему СНІДу.

PC010165 300x225 - «СНІД – смертельна загроза людству!»

      Попередження цієї хвороби – справа не лише медиків, а й освітян, соціальних працівників, журналістів. Ми повинні всі разом долучитися до вирішення такої проблеми.

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button