Головна , Без категорії , Цікаві канікули

Цікаві канікули

Поїздка до міста Хмельницького учнів 1(5)Б та 2(6)А класів видалася дуже цікавою та захоплюючою.

Спочатку діти відвідали художній музей, де побували на виставці мініатюр відомого майстра Володимира Козаряна “Восьме чудо світу”.

Вони побачили підковану блоху, верблюдів у вушку голки, зоопарк у волосині, розпис на рисовому зерні, скульптури на макових зернах та багато інших чудес.

А також поблукали по різних виставкових залах, де познайомилися із сучасним живописом.

Та найбільш захоплюючим стало відвідування “Дитячої планети” у ТЦ “Квартал”. Тут діти стрибали, бігали, каталися на роликах, грали в різні комп’ютерні ігри.

Одним словом, цілих три години вони з головою поринули в дитинство.