Без категорії

Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Щоб навчити дітей діяти зібрано та рішуче, не розгубитися у випадку виникнення надзвичайних ситуацій, 26 квітня у Городоцькому ліцеї №1 відбувся  День цивільного захисту.

DSC 0498 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Мета – сприяти формуванню в учасників навчального процесу комплексу навиків і вмінь діяти індивідуально та колективно у будь-яких екстремальних ситуаціях; розвивати фізичні показники, загартованість; стимулювати розвиток витривалості, мужності, рішучості, кмітливості; формувати  навики орієнтування в повсякденному житті, під час надзвичайних ситуацій, що спричинені техногенними, природними катастрофами. Перевірити якість засвоєння знань, набутих умінь та навичок із цивільного захисту. Формувати вміння спостерігати, аналізувати, робити висновки; правильно й критично оцінювати свою поведінку в надзвичайній ситуації, а також вчинки товаришів, знаходити правильне рішення.

1 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Учні та педагогічний колектив школи удосконалили свої теоретичні знання і практичні навички щодо дій в умовах екстремальних ситуацій, перевірили здатність грамотно і чітко діяти, щоб захистити своє здоров’я та життя.

Класні керівники під час виховних годин у цікавій та змістовній формі розповіли дітям про необхідність дотримання правил пожежної безпеки в побуті, під час подорожі до лісу та про небезпеку, яку несуть у собі вибухові знахідки, план дій під час радіаційної небезпеки, про правила поведінки на водоймах.

DSC 0488 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Наприкінці четвертого уроку пролунав дзвоник, який сповістив про умовну надзвичайну подію.

DSC 0391 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Усі учасники навчального процесу швидко та злагоджено здійснили евакуацію з умовно небезпечного об’єкту згідно розробленого керівництвом школи планом. Учні покидали приміщення ліцею за двома напрямками з центрального та двох спеціальних екстенних виходів.

DSC 0386 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Активну участь у координації під час евакуації взяли члени осередку «ХОМА». Активісти виступали в ролі «регулювальників руху», допомагали учителям підтримувати порядок та почерговість під час виходу з приміщення ліцею.

DSC 0424 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Кожен учитель здійснив перекличку учнів класу з яким вони здійснювали евакуацію та відзвітував перед заступником начальника штабу ЦЗ ліцею

DSC 0432 1 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

В цей час до місця пригоди оперативно прибули задіяні у навчаннях, зокрема: автомобіль та бригада «Медецини катастроф», бригада ДСНС, служба ювенальної превенції та патруль поліції.

DSC 0459 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Одразу ж працівниками ДСНС було ліквідовано умовну пожежу. Бригада «Медицини катастроф», оперативно надавала першу медичну допомогу постраждалим. Крім того, в ході проведення комплексного тренування, діти змогли ознайомитись із засобами індивідуального захисту населення.

DSC 0465 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Також було відпрацьовано ситуацію умовного радіаційного забруднення. Під час якої учні швидко сіли у автобус та у супроводі поліції були евакуйовані з умовно небезпечної території.

DSC 0441 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

55 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

В цей час старшокласники разом з вчителями Захисту Вітчизни та Основ медичних знань демонстрували свої вміння користуватися протигазами, накладати шини,

viber image 2 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

робити перев’язки та надавати першу медичну допомогу.

DSC 0449 - Запобігти!Врятувати!Зберегти! DSC 0454 - Запобігти!Врятувати!Зберегти! DSC 0451 - Запобігти!Врятувати!Зберегти! DSC 0458 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

День Цивільного Захисту в ліцей  був чітко спланований, добре організований, та пройшов на високому рівні.

DSC 0424 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!

Дякуємо всій шкільній громаді за організованість, дисциплінованість, міцні знання та гарно проведений День цивільного захисту.

DSC 0422 - Запобігти!Врятувати!Зберегти! DSC 0435 - Запобігти!Врятувати!Зберегти!