Міжнародний день інвалідів

Уже на протязі багатьох років Городоцька гімназія тісно співпрацює з центром соціальної реабілітації дітей- інвалідів. Учні –волонтери завжди є частими відвідувачами цього закладу як у будні, так і у святкові дні.

11020632

І цей рік теж став не винятком. 3 грудня, у Міжнародний день інвалідів, гімназисти  вихованцям цього закладу приготували цілу ігрову програму і маленькі сувеніри.

Разом із волонтером  Корпусу Миру Полом Метьйосом наші волонтери та діти з особливими потребами співали пісні, танцювали, грали різні ігри, одержували задоволення від спілкування один з одним, отримали дуже багато позитивних емоцій.

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій