Оголошення
Головна , Архів тегу: Переможці

Архів тегу: Переможці

Учасники та переможці конкурсу «Левеня – 2012»

Учасники та переможці конкурсу «Левеня – 2012» Гика Андрій Орел Роман Веселовський Микола Асташенко Вадим Яблонська Олена Зубик Святослав Ярошевський Вадим Зарецька Каріна Хробуст Діана Ярошевська Ярославна Ярошевська Вікторія Трач Наталія Мальку Леся Семчишина Олена Короташ Вікторія Свець Анастасія Бистрота Дарина Кохан Михайло Питльований Володимир Харчук Роман Королівська Олена Пазій Іванна Федораш Олена Кишко Вікторія Чоа Єлизавета Гага Уляна Мацькова ...

Детальніше »

Учасники та переможці конкурсу «Кенгуру – 2012»

Учасники та переможці конкурсу «Кенгуру – 2012» Підлісна Наталія Квіт Віталій Дубова Вікторія Яцейко Ксенія Роженко Ольга Боднарчук Тетяна Рижий Артур Гаєвський Ярослав Вербановський Андрій Лічняровський Владислав Задорожний Денис Трач Наталія Ярошевська Вікторія Королівська Юлія Зарецька Каріна Хробуст Діана Ястремська Ірина Дикунець Аліна Горкун Дмитро Мигаль Денис Бадалян Неллі Коваль Олександр Новікова Наталя Станиця Ілля Чоп Наталя Царук Ольга Слободян ...

Детальніше »

Переможці районного захисту МАН 2011 – 2012 н.р

1.    Задорожна Анастасія – І місце 2.    Гуцало Анастасія – І місце 3.    Воробель Вікторія – І місце 4.    Царенко Діана – І місце 5.    Кушнір Ярослав – І місце 6.    Чоп Єлизавета – І місце

Детальніше »

Переможці МАН 2009-2010 навчальний рік

ІІІ місце Слабіцька Юліана – Історія України Сіра Анастасія – Біологія людини Ліпницька Ірина – Українська мова Кумановська Ольга – Зарубіжна література Палійчук Іван – Краєзнавство

Детальніше »

Переможці МАН 2007-2008 навчальний рік

ІІ місце Слободян Віка – Українська мова. ІІІ місце Воротна Ірина – Етнологія Олійникова Анна – Географія Андрійчук Оксана – Економіка Приходнюк Віталій – Астрономія Бігняк Катерина – Зарубіжна література Живора Яна – Французька мова Іргашова Олександра – Німецька мова Вадуцька Іванна – Мистецтвознавство Загуровський Роман – Українська література

Детальніше »

Переможці МАН 2006-2007 навчальний рік

І місце Цибуленко Маряна – Етнологія ІІІ місце Колесник Оксана – Економіка Дідківський Андрій – Астрономія Швець Людмила – Географія Гранат Аліна – Зарубіжна література Мельник Ольга – Українська мова Ліванська Оксана – Українська література Бортняк Ольга – Біологія Марчук Леся – Медицина

Детальніше »