Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Патріотично-правове виховання в гімназії

Патріотично-правове виховання в гімназії

Патріотично-правове виховання набуває неабиякої популярності серед молоді. Мета правового виховання полягає у формуванні правової культури і правової поведінки, розуміння вимог правових норм. Система правового виховання визначається характером і політикою держави. Його часто розглядають в рамках цивільного виховання. Між ними багато спільного, але правове виховання орієнтоване на усвідомлене сприйняття законів, правових норм і обов’язків.

Ось, саме тому, члени МППР «ХОМА», які є учнями Городоцької гімназії провели профілактичну  бесіду спільно зі  старшим  інспектором з ювенальної превенції  Городоцького відділу поліції  старшим лейтенантом поліції  Загранюком  А. В.

Повчальна та пізнавальна бесіда була проведена  з учнями 5 (9)-Б  класу Городоцької гімназії, щодо неприпустимості вчинення неповнолітніми адміністративних та кримінальних правопорушень.

Юні учасники руху зокрема розкрили такі теми: внутрішньошкільні обліки, профілактичні обліки в органах поліції, адміністративна та кримінальна відповідальність неповнолітніх, найпоширеніші адміністративні та кримінальні правопорушення вчинені неповнолітніми в Городоцькому районі.

Сподіваємось,що такі зустрічі та бесіди принесуть усім користь та нові знання з патріотично-правового виховання молоді. Адже  ми , члени МППР «ХОМА», активно продовжуємо свою роботу.

Бас  Рената , учениця 5(9) А кл.,

президент учнівського самоврядування та член МППР «ХОМА»