11 620x330 - Посвята у гімназисти 1(5)А

Посвята у гімназисти 1(5)А

1 ВЕРЕСНЯ – День знань – особливе свято! Завжди яскравий, насичений емоційністю та хвилюючою атмосферою. Голосно звучить урочиста музика, звідусіль лунають теплі поздоровлення i кожне людське серце, хвилюючись відгукується на заклик першого дзвінка! У цей день від всієї душі хочеться побажати успіхів у навчальному процесі та щоб новий навчальний рік приносив тільки приємні враження!

11 300x199 - Посвята у гімназисти 1(5)А

Цьогоріч  Городоцька гімназія  приймала до своєї великої шкільної родини 65 п’ятикласників. Для них це свято особливе: новий навчальний заклад, нові враження, друзі, вчителі. Незабутнім був захід – це посвята в гімназисти, де учні читали вірші, давали обіцянку гімназиста й отримали свій перший документ – посвідчення гімназиста. Напутні слова звучали від директора Станиці С.В. й класного керівника 1(5)-А класу Савченко Н.В.

12 300x199 - Посвята у гімназисти 1(5)А

Приємний сюрприз зробили випускники 2017 року. Вони прийшли на свято і привітали з Днем знань та подякували усім вчителям, своєму класному керівнику, вчителю української мови та літератури Савченко Н.В., директору, вчителю математики Станиці С.В. за невтомну працю й ґрунтовні знання, а своїй молодій зміні, п’ятикласникам, побажали працелюбності, відповідальності, наполегливості й старанності.

13 300x199 - Посвята у гімназисти 1(5)А