Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

27 вересня на території Городоцького ліцею №1 проходив туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття !»

Робота фестивалю розпочалася з організації наметового містечка та  виставки експонатів  з зони бойових дій,   привезених членами громадської організації Городоцька козацько-десантна Січ.

IMG 20190927 174904 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

Учасників фестивалю під час  урочистого  відкриття заходу привітали:  директор ліцею Станиця С.В., провідний спеціаліст відділу освіти Волік В.В., директор Дитячо-юнацької спортивної школи Гук М.П. та член громадської організації Городоцької козацько-десаної Січі Зацерківний М.В.

IMG 20190927 172037 BURST2 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

Після урочистого відкриття  усі охочі взяли участь у конкурсі по збору туристичного рюкзака  «Все своє ношу з  собою» та у туристично-спортивних змагання серед команд ліцею.

IMG 20190927 173317 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

IMG 20190927 181212 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

Дуже сподобались усім присутнім показовий виступ вихованців СК «Епіцентр»(відділення боксу)  та майстер-клас  з туристичної переправи,  туристичного  підйому , туристичного спуску, який продемонстрував директор дитячо-юнацької спортивної школи Гук М.П.

IMG 20190927 181749 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!» IMG 20190927 174832 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

Під час фестивалю охочі мали можливість  спробувати свої сили у   стрільбі з пневматичної гвинтівки.

Козацька  кухня «Козацькі смаколики» гостино запрошувала усіх присутніх  на частування  кулішем,  смаженою  картоплею  та  рибною  юшкою.

IMG 20190927 175024 - Туристично-краєзнавчий фестиваль «Єднаймося, браття!»

Увечері усі  припутні мали можливість активно відпочити на дискотеці «Сучасні ритми».