Урок-квест «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА»

20 січня у 5Б класі пройшов урок – квест на тему «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА». Основна мета ознайомити учнів з основними державотворчими подіями становлення незалежної України; виховувати в учнів національну самосвідомість і патріотизм; сприяти усвідомленню морально-правових норм і загальнолюдських цінностей суспільства; прищеплювати ціннісне ставлення до своєї держави, суспільства, рідної мови; виховувати шану та інтерес до історії власного народу; формувати в учнів уміння швидко знаходити необхідну інформацію, співпрацювати в групі, логічно, вільно і послідовно висловлювати власну думку. Учасники квесту були поділені на 3 групи, кожна з яких отримала маршрутний лист.

img 20220120 141337 1400x1400 - Урок-квест «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА»

На протязі квесту учасники пройшли такі зупинки: Асоціативний кущ. Склади вірш. Дешифратор. Зайві літери. Алітерація слова. Шифрувальна. Збери прислів’я.

img 20220120 144249 - Урок-квест «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА»
img 20220120 140357 rotated e1642683333547 - Урок-квест «УКРАЇНА – ЄДИНА КРАЇНА»

Діти з цікавістю виконули усі завдання та з проходженням кожного з етапів дізнавалися нову інформацію про Україну, її соборність.

Класний керівник – Олена Коваленко