Вільна душа

Щороку 21 березня людство відзначає Всесвітній день поезії. Прийнято говорити, що поезія – це згущенність думки й почуття… Особливо зворушливо звучать трагічні та життєствердні вірші про війну в Україні. Учні Городоцького ліцею 1 взяли участь у заході до Всесвітнього дня поезії ” Вільна душа”, який відбувся в Городоцькій центральній публічній бібліотеці. Юні поети ліцею 1, а саме : Ярчак Матвій, Гоцак Анастасія, Тороні Валерія, Гзуля Анастасія, Бондарчук Наталія – читали свої власні вірші про те, як війна торкнулася їхніх родин, їхніх знайомих і друзів, а також, власне, їхнього дитинства… На свято поезії були запрошені поети Городоччини: Микола Думний, Афанасій Гнап, Оксана Загородня. Із захопленням учні 9 класу та вчителька української мови та літератури Валентина Ліванська слухали розповіді поетів, їх вірші про трагічні воєнні події, про боротьбу українців за свою незалежність. Цей захід надовго залишиться у пам’яті всіх присутніх.