Творчі роботи учнів

Театральний гурток «Сяйво»

Другий рік у ліцеї №1 працює театральний гурток «Сяйво» до якого входять бажаючі учні 5-7 класів.

zobrazhennya viber 2020 12 28 21 43 02 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»

Театр – мистецтво колективне.  Заняття в театральному гуртку допомагають дітям зрозуміти, що театр – це не лише задоволення, а й велика творча праця, що потребує наполегливості, готовності постійно розширювати свої знання і вдосконалювати вміння. Театр – це завжди привід поговорити про щось важливе, про те, що хвилює, що дороге нашому серцю. У всіх нас – у дорослих і дітей – є таке, що болить чи радує і про що ми хотіли б розповісти. Театр виконує важливі функції. Одна з них – розкрити перед глядачем те чи інше явище сучасності чи історичного минулого, допомогти йому зрозуміти й осмислити те, що відбувається у житті. Ще одна функція – сприяти гармонійному розвитку особистості, виховувати людину естетично, морально.

zobrazhennya viber 2020 12 28 21 43 30 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»
zobrazhennya viber 2020 12 28 21 43 22 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»

Театральний гурток – це можливість для людини виразити себе. Театральний гурток – це велика, дружна сім’я, де кожному є діло до всього, що відбувається не тільки на сцені, а задовго до першої репетиції, розподілення ролей, виготовлення декорацій,  тощо. Театральний гурток – це клуб однодумців, товариство надійних друзів, об’єднаних спільними інтересами. Тут панують довіра один до одного, свобода вияву власної точки зору. Театральний гурток допомагає учням у навчанні: розвиває пам’ять, фантазію, вчить бути організованим, мислити, вільно орієнтуватися в ситуації, керувати власним психічним станом, постійно вирішувати проблеми, розуміти прекрасне.

zobrazhennya viber 2020 12 28 21 43 17 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»
zobrazhennya viber 2020 12 28 21 43 13 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»

2020 рік вніс корективи до нашого життя, до навчання, а також і до роботи нашого гуртка, та талановитим діткам, маленьким акторам, не стає на перешкоді те, що часом  ми працюємо дистанційно. Головне бажання і , звичайно, – здоров’я, все решта долаємо на відстані.

zobrazhennya viber 2020 12 28 21 43 06 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»

Вибираємо твори до постановок разом, те, що подобається і саме головне – те, що легко запам’ятовується. У нас немає слова : вивчити, ми тільки читаємо, граємо і запам’ятовуємо. Шкода, що мої маленькі актори цього року позбавлені сцени, та вихід знаходимо з любої ситуації.24 грудня мої гуртківці вирішили подарувати приємні хвилини своїм однокласникам 7Акласу та класному керівнику Аллі Дмитрівні, також запросили заступника директора з виховної роботи Сіру Н.А. Глядачі із задоволенням переглянули невеличку постановку «Золоте правило» та казку «Колобок на сучасний лад». Перегляд п’єс залишив гарні спогади та позитивні емоції.

zobrazhennya viber 2020 12 28 21 42 56 1400x1050 - Театральний гурток «Сяйво»

Мої вихованці- молодці! У нас великі плани на майбутнє, чекаємо на полегшення карантину, на одужання тих, хто хворіє. Попри всі казуси, які приготував нам вірус ми залишаємося на позиві і готові дарувати його вам!