Головна , Наша гордість , Наші досягнення , “Дільничий інспектор поліції очима дітей”
1 1 620x330 - "Дільничий інспектор поліції очима дітей"

“Дільничий інспектор поліції очима дітей”

Вітаємо Буковську Юлію ученицю 5(9)А  класу. Яка посіла 1 місце в районному конкурсi малюнка “Дільничий інспектор поліції очима дітей”.

5 - "Дільничий інспектор поліції очима дітей"

15 травня привітав Буковську Юлію та вручив грамоту старший  інспекторо  ювенальної превенції  Городоцького відділу поліції,  старший лейтенант поліції  Загранюк  А. В.

2 1 - "Дільничий інспектор поліції очима дітей"3 1 - "Дільничий інспектор поліції очима дітей"4 - "Дільничий інспектор поліції очима дітей"1 1 - "Дільничий інспектор поліції очима дітей"