Золота книга ліцею

Слободян Олександр В’ячеславович

Слободян Олександр В’ячеславович – президент АТ “Оболонь” на громадських засадах (м. Київ), президент ФК “Оболонь”, Народний депутат України третього, четвертого та шостого скликань

Слободян Олександр В’ячеславович – президент АТ “Оболонь” на громадських засадах (м. Київ), президент ФК “Оболонь”, Народний депутат України третього, четвертого та шостого скликань, член Комітету Верховної Ради з питань економічної політики, заступник голови Української народної партії. Член Національної ради Конгресу української інтелігенції, почесний громадянин м. Городок. Народився 21 лютого 1956р. в м. Тернопіль. Дитинство минуло в с. Іванківці та у м. Городку, де закінчив середню школу. У 1978р. Олександр В’ячеславович закінчив Київський технологічний інститут харчової промисловості, за фахом – інженер-економіст. Працював на Городоцькому цукровому заводі на Хмельниччині. У 1978-1980рр. проходив службу у танкових частинах у Білорусії. Закінчив школу офіцерів запасу. З 1980р. працює на заводі “Оболонь”, на якому обіймав посади інженера, старшого інженера відділу організації праці і зарплати. У 1981р очолював цех, а з 1982р. працював начальником лабораторії наукової організації праці та управління.
25 грудня 1989 року колектив підприємства обрав Олександра В’ячеславовича генеральним директором виробничого об’єднання “Оболонь”.
У 1990р. був обраний головою орендної ради ВО “Оболонь”. З 1993р. – голова правління АТ “Оболонь”, аз 1998р. – президент
1972 року закінчив хоровий відділ Кам’янець-Подільського культосвітнього училища (нині Кам’янець-Подільське училище культури), 1976 — музично-педагогічний факультет Кам’янець-Подільського педагогічного інституту (нині Кам’янець-Подільський національний університет).
У 1969—1972 роках — вчитель музики восьмирічної школи (село Новосілка Городоцького району) та художній керівник, а згодом директор Будинку культури (село Бедриківці).
У 1976—1992 роках — учитель музики середніх шкіл Кам’янця-Подільського. Організував дитячі хорові колективи «Ровесник» (1981) та «Журавлик» (1986). Капела «Журавлик» — лауреат багатьох національних і міжнародних фестивалів і конкурсів. 1990 року їй надано звання «Народний самодіяльний колектив».
Хорова капела репрезентувала хорове мистецтво України у Болгарії (1989), Польщі (1990, 1997, 1999, 2002), Литві (1993), Іспанії (2000, 2002), Німеччині (1996).
Серед вихованців Нетечі — заслужена артистка України Марина Одольська.
1992 призначено директором Кам’янець-Подільської дитячої хорової школи — першої на Поділлі та третьої в Україні.
Громадська діяльність
Член ради директорів мистецьких шкіл Хмельницької області, президії Хмельницького обласного регіонального відділення Музичної спілки України, Всеукраїнського клубу «Тоніка», ради Української світової профспілки вчителів, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, громадської організації «Партія відродження Кам’янця-Подільського».
Автор посібника «Практичні прийоми виховання вокальних вмінь і навичок у процесі навчання дітей хоровому співу». Член групи викладачів хорового класу України, що працюють над створенням навчальних програм для дитячих хорових шкіл.Нагороди та відзнаки
Нагороджено медаллю «За трудову відзнаку» (1986), відзнакою Кам’янець-Подільської міської ради «Честь і шана» (2000), багатьма почесними дипломами та грамотами (зокрема, Німеччини та Польщі).
Учитель-методист (1986), відмінник народної освіти (1988).
Лауреат Всеукраїнської програми «Лідери регіонів» (2002) у галузі музичного мистецтва.
Лауреат Хмельницької обласної премії імені Владислава Заремби.