Інавгурація президента Гімназійного парламенту

     Нещодавно в нашій школі пройшли вибори президента. Скінчились вже всі передвиборчі кампанії, вже підраховані всі голоси. І сьогодні 27 вересня 2017 року відбулася урочиста інавгурація новообраного президента Гімназійного парламенту, який по підрахунку  виборчих бюлетенів набрав найбільшу кількість голосів.

     Новим президентом стала учениця 5( 9)–А класу – Бас Рената, яка поклавши руку на Статут школи, склала присягу та виголосила інавгураційну промову.

 

      Прем’єр-міністром Гімназійного парламенту Городоцької гімназії  було обрано – Коріньовську Аксенію, ученицю 5(9)–А класу.

       Директор школи  Станиця С. В. вручила гімназійному активу посвідчення «Лідерів учнівського самоврядування», а саме: Кельбус Дарині – Міністру культури, відпочинку та спорту, Гаванюк Іванні – Міністру юстиції,  Гріху Тарасу – Міністру екології,  Бас Ользі – Міністру внутрішніх справ та праці, Гриб Анастасії –  Міністру освіти.

    Ми всі вітаємо новообраний шкільний парламент та бажаємо активної і творчої взаємодії з учнівським і педагогічним колективами школи. Віримо і надіємось, що новообраний президент та його команда зроблять все можливе, щоб перебування в школі слало цікавим і змістовним.

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Стріли Амура

Кохання нам прикрашує життя. Цю істину хай кожен пам’ятає. Кохання – це щасливе майбуття. Нема ...