Тиждень математики

Однією із форм позакласної роботи з предмета є Тиждень математики. Проведення предметного тижня підвищує інтелектуальний рівень учнів, формує в них практичні навички застосування знань, які вони здобули на уроках. Підготовка учнів до проведення тижня математики дає їм можливість самостійно збирати матеріал, проявляти ініціативу, виховує наполегливість та відповідальність.

З 29 січня по 2 лютого у гімназії проходив Тиждень математики. Протягом тижня у коридорах гімназії проходила виставка «Галерея видатних математиків» з висловами про математику. Були розміщені плакати та ребуси на математичну тематику.

Також було проведено ряд заходів для учнів. Для 5 – х класів була проведена експрес – гра «Відшукай 12», яку організувала Станиця С.В.

Також між командами 5 – х класів відбувся «Математичний двобій», провести який допомогла учениця 7А класу Гзуля Єлізавета.

У 6-А класі було проведено гру «Що? Де? Коли?», організувати яку допомогла учениця 7А класу Войткова Алла.

Учні 7-х класів взяли участь у квесті з геометрії «Геометрія з давніх часів і до тепер». Учні 7А та 7Б класів набрали однакову кількість балів та розділили 1 місце, учні 7В класу – 2 місце.

У 6-Б класі була проведена математична вікторина. У 8-х класах – математичне «Поле чудес». 10-х класах інтелектуальна гра «Що?Де?Коли?» – вчитель Марчак З.Д.

У  9А класі був проведений брейн – ринг «Математичний калейдоскоп» – вчитель Коваленко О.В.

Мета якого – розвивати інтерес до математики, її історії, читання додаткової літератури; розви­вати логічне мислення, кмітливість; виховува­ти цілеспрямованість, упевненість у собі, вміння та навички міркувати, свідоме ставлен­ня до здобуття знань.

Усі учасники  та переможці конкурсів були нагороджені грамотами. Дітям дуже сподобалося брати участь у всіх заходах, які проходили протягом тижня.