izobrazhenie 014 620x330 -

4 травня у 4(8)А класі було проведено виховну годину – тренінг “Порядок інформування населення про екстремальні ситуації та порядок дій”.

4 signal uvaga vsim krivi 300x213 -

Мета: Ознайомити школярів з основними способами оповіщення, сигналами ЦО і правилами дій при оповіщенні населення про екстремальну ситуацію; розвивати самостійність під час дій; виховувати у них дисциплінованість, організованість, чіткість і впевненість у діях.

Учні прослухали інформацію про надзвичайні ситуації, їх види та дії під час кожної з них. Далі розділившись на групи виконували різні завдання. Наприкінці виховної години виконали тестові завдання з закріплення прослуханого матеріалу.

Класний керівник – Коваленко О.В.