«Чорнобиля гіркий полин»

25 квітня 2012 року у приміщенні Городоцької районної бібліотеки відбувся відкритий виховний захід «Чорнобиля гіркий полин». Який провели учні 4(8)А класу, класний керівник Роженко Людмила Михайлівна. Гімназисти висвітлили події 26 – ти шести річної давнини, вшанували пам’ять героїв-чорнобильців хвилиною мовчання.

72013412

Запрошений ліквідатор аварії Юрчук Леонід Антонович поділився з дітьми спогадами про роботу тридцяти кілометровій зоні. Леонід Антонович  – голова Городоцької районної Спілки Чорнобильців. Він в перші дні після аварії прибув на ЧАЕС.

49380488

Не шкодуючи свого здоров’я одержав в чотири рази більшу за допустиму норму дозу радіоактивного випромінювання. Учнів зацікавила його розповідь про героїчні будні ліквідаторів. Вони подякували Леоніду Антоновичу за його подвиг та за те, що Україну було врятовано.

78120665

Матеріал розмістив користувач: Косташ Сергій