«ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

7 лютого 2019 року у приміщенні Городоцької бібліотеки  відбулася зустріч  учнів-волонтерів та активу учнівського самоврядування  Городоцького ліцею № 1 із учасниками ООС , бійцями 95 Окремої Десантно-Штурмової бригади,керівником волонтерської групи Городоччини  – Зацерківним М.В., отаманом Городоцької козацької десантної Січі – Ференсом А.С.

viber image 2019 02 07 16.16.11 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

В ході бесіди учні дізналися про захист нашими бійцями Авдіївки, захисники поділилися своїми спогадами, як потрапили на схід України, що їх спонукало піти воювати та власними думками щодо війни. Також розповіли про особливості побуту бійців на фронті, тяжкі будні та труднощі, з якими зіштовхуються кожен день. Зауважили, що війна змінює світогляд, змушує переоцінити ті проблеми, які супроводжують наше мирне життя. Учасники зустрічі мали унікальну можливість почути історії з життя воїнів з перших вуст про військовий досвід та численні історії з ООС. Молодь охоплювала гордість за те, що поряд із ними були справжні герої, які готові ризикувати життям заради Вітчизни.

viber image 2019 02 07 16.16.28 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ» viber image 2019 02 07 16.16.14 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться на передовій, захищаючи неньку Україну.

viber image 2019 02 07 16.16.13 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

І сьогодні їм, як ніколи, потрібні наша увага, добре слово, підтримка.

Голова волонтерського загону нашого ліцею – Кішик Ілона показала презентацію діючого проекту «Школа вікнами на війну», Надія Драгусь прочитала пронизливого вірша-подяку бійцям, а дівчата з гурту «Водограй» подарували усім присутнім пісню  «Не будь байдужим»,- саме до цього під час своєї розповіді закликали нас учасники ООС та пісню «Оберіг» . На згадку про сьогоднішню зустріч нашим захисникам діти подарували невеликі подарунки-обереги,які виготовили власноруч.

viber image 2019 02 07 16.16.134 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

В свою чергу військовослужбовці подякували усім волонтерам Городоччини, які постійно допомагають їм.

viber image 2019 02 07 16.16.145 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

Дякуємо бійцям за їх подвиги та за цікаву  зустріч.

viber image 2019 02 07 16.17.25 - «ДЯКУЄМО ВАМ ЗА ЖЕРТОВНІСТЬ Й ВІДВАГУ»

Такі зустрічі вкрай важливі, адже вони підтримують наш дух, відчуття патріотизму та віру у майбутнє.

Педагог-організатор – Бас Л.П.