“Мене вам дав Господь”

Родюча подільська земля,
Багата перлина Поділля…Скільки таланів ти виплекала своїми щедрим серцем…Найчудовіші пісні і найсміливіші звуки вилітали з подільського краю.

5 - "Мене вам дав Господь"
Одним із них, викупаним дзвонковою росицею та вигойданий молодими вітрами бедрикового краю,є поет-авангард,філософ,навчитель Іван Павлович Іова.

6 - "Мене вам дав Господь"
На початку жовтня відзначався поважний ювілей творця слова-70 років з дня народження. Подружжя Іов свого часу жили в Городку,були сусідами моїх дідуся і бабусі і працювали в школах Городка,зокрема, Валентина Юліанівна викладала історію в мого татуся в гімназії.

4 - "Мене вам дав Господь"
На конференцію з нагоди дня народження поета, з Городка було запрошено колишніх колег і друзів родини Іов, Цибуленко Людмилу Володимирівну, Грицьову Людмилу Леонідівну і мене, ученицю ліцею номер один. Стільки знаменитих,відомих літературних діячів,митців,акторів,філософів і журналістів були на святі: Пустовий І,Ромасюков А Е,Горбатюк В І,Мацько В П,Маліш П І,Теленько Б П,Мачківський М А,Ненцінський А Й,Осецький Й П та інші,вшанувували пам’ять творця.Скільки спогадів і приємних подій вони розповідали.Я була вражена і захоплена цими цікавими,інколи дивакуватими,але такими великими людьми.

3 - "Мене вам дав Господь"
Іван Іов був перш за все,поетом. Його вірші зрозумілі не кожному і не з першого разу.Проте,коли ти починаєш занурюватись в їх глибину,то поринаєш в інший вимір.Ти сприймаєш по-іншому,по-іовськи,те що відбувається навколо.Ти думаєш його баченням,а воно вище,як акме людського розуму.

1 - "Мене вам дав Господь"
Цей вечір,який відбувався в монотеатрі “Кут”, залишив слід у серці надовго.Шановливе товариство,в якому і я була присутня, підняв мій рівень духовності і культури врази.

2 - "Мене вам дав Господь"
Я пишаюсь саме тим,що така людина,як Іов,була моїм земляком. А як приємно було Валентині Юліанівні побачити свого колишнього учня,мого татуся,згадати ті роки і отримати слова вдячності…
“Мене вам дав Господь” і це не просто слова, це зашифрований код послання Великої Людини, Могутнього Каменяра Слова, Самобутнього і Вільного, як вітри поділля.
Іван Іов-це велична постать,відома не лише на Україні.Іван Павлович працював і в Англії,і в Канаді,і в Америці,де спілкувався з різними людьми за для пізнання людського буття в різних сферах і статусах.

7 - "Мене вам дав Господь"
Іван Іов не шаблонний поет. Це поет тонкої матерії,вищої октави,пам’ять про нього вічна і незгасима , вільна і незаперечна!

Татарчук Ірина, 10А клас