Оголошення
1 620x330 - «Не забудь героїв триста»

«Не забудь героїв триста»

29 січня 1918 рік – це ще одна кривава рана на багатостраждальному тілі нашої держави. Саме цього холодного дня, а саме сто років тому вкраїнське юнацтво повстало проти червоної навали і прийняло на себе нерівний бій на залізничній станції Крути.

2 1 - «Не забудь героїв триста»

До цієї дати і було приурочено класну годину у 4 (8)-А класі Городоцької гімназії, яка пройшла у центральній районній бібліотеці. Учні розповіли про жахливі події нашої історії, переглянули документальний кінофільм, прослухали музичні твори у виконанні сучасних співаків. На очах у підлітків бриніли сльози, при звучанні пісні яку виконував Дмитро Яремчук «Твір і балада про Крути».

3 - «Не забудь героїв триста»

Учні не могли стриматися і почали співати гімн України разом з крутівцями, що стояли перед своїми катами і дивилися у вічі смерті в кадрах кінофільму «Ніколи не плач».

Класна година мала назву «Не забудь героїв триста» і підлітки усі, в один голос, сказали: «Не забудемо і тих трьохсот, і тих тисячі, котрі сьогодні боронять наш мир та спокій».

 1 - «Не забудь героїв триста»

         Такими словами та хвилиною мовчання і молитви завершилася зустріч юного покоління 2018 року з пам’яттю про юнацтво 1918 року.

Класний керівник – Богуш Л.Д.

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

zobrazhennya viber 2019 12 09 10 14 36 - Тиждень предметів  художньо-естетичного циклу  «БАРВИСТИЙ СВІТ МИСТЕЦТВ»

Тиждень предметів художньо-естетичного циклу «БАРВИСТИЙ СВІТ МИСТЕЦТВ»

З 02-06. 12. 2019 у нашому ліцеї проходив тиждень предметів художньо-естетичного циклу «БАРВИСТИЙ СВІТ МИСТЕЦТВ» Завдання тижня: ...