#Небезпека в Інтернеті

Інтернет-технології стали природною складовою життя дітей і сучасної молоді. Комп’ютер є не тільки розвагою, але й засобом спілкування, самовираження та розвитку особистості.

Інформаційна безпека стосується захисту життєво важливих інтересів людини. Неправдива, неповна, невчасна інформація може нанести шкоду. Особливо вразливі у цьому контексті діти. Вони можуть не знати, яку інформацію можна викладати в мережу, а яку не варто. Інколи школярі не можуть правильно зреагувати на матеріали з мережі з різних причин. Робота у цьому напрямку дуже важлива.

DSC 0372 - #Небезпека в Інтернеті

З метою  запобігання проявів булінгу та шахрайства в інтернеті,  допомоги з питань захисту дітей від впливу шкідливої інформації, в рамках Тижня «Безпеки життєдіяльності дитини», члени Городоцького осередку «ХОМА» прийняли участь у спільній виховній годині “Безпека понад усе”, яку було проведено у 5Б та 5В класах.

DSC 0376 - #Небезпека в Інтернеті

ХОМівці розповіли дітям про правила безпечного користування мережею Інтернет та продемонстрували відеоролик на тему «Небезпека в Інтернеті».

DSC 0375 - #Небезпека в Інтернеті

Пам’ятайте, зауважили вони, що безконтрольний доступ до інтернету може мати негативні наслідки. Більшість проблем можна уникнути, якщо своєчасно пояснити, що інтернет безпечний для тих, хто з розумом підходить до користування ним.