Оголошення
Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Ну от і все. Останній день навчання

Ну от і все. Останній день навчання

Ще 11 років позаду… Ні, уже 11 років позаду. А колись все було першим: перший вересневий дзвінок, схвильований учитель і перший урок, перший клас, перша парта біля вікна і перші оцінки в щоденнику, перші труднощі, несміливі відповіді біля дошки, незвична указка в безпорадних руках, перші переживання перед першим іспитом. Тепер усе стає останнім: фотографія в шкільному альбомі, шкільний вечір, шкільний твір з літератури та останній шкільний урок.

Сьогодні уся гімназійна родина зібралася на шкільному подвір’ї, щоб урочисто провести наших випускників на останній шкільний урок.

Захід розпочався урочистою ходою, де випускники разом зі своїми наставниками та батьками гордо крокували до рідної гімназії, щоб провести останній навчальний день у школі. Зустріли наших випускників на подвір’ї школи гімназисти з танцем “Рушничок”, що символізує щасливе майбуття.

З вітальними словами до одинадцятикласників звернулися директор гімназії Станиця С.В. та президент гімназійного самоврядуванння Бас Рената.

Ну от і все. Останній день навчання.

Остання зустріч, погляди зріднілі.

Душа болить, сльоза в очах бринить –

Учнівські роки в вирій відлетіли.

Стараємось згорнути у клубок

Щасливі зими, осені і весни,

А в підсумок: останній ваш урок…

 

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

Вручення обласних премій переможцям

18 травня 2018 року в приміщенні Хмельницького національного університету відбулися урочистості з нагоди вручення обласних ...