«Шевченкова зоря»

В Хмельницькій обласній дитячій бібліотеці ім. Тараса Шевченка була організована презентація книжки Лідії Яцкової «Шевченкова зоря». У книзі представлені пісні Лідії Яцкової на поезії подільських поетів: Івана Іова, Миколи Мегери, Павла Гірника, Володимира Олійника, Ніни Шмурикової та ін.

viber image 2019 04 12 08.51.16 - «Шевченкова зоря»

На презентацію були запрошені відомі митці Хмельниччини. Із великим захопленням слухали присутні автора книги, поетів, які читали вірші, присвячені Тарасу Григоровичу Шевченку, учнів загальноосвітніх та музичних шкіл, які виконували  чудові пісні Лідії Яцкової.

viber image 2019 04 12 08.50.10 - «Шевченкова зоря»

Активну участь у презентації книжки  взяла   учениця 10-а класу Городоцького  ліцею №1 Іринка Татарчук. Вона вразила учасників заходу своїм проникливим, талановитим художнім читанням улюблених поезій.

viber image 2019 04 12 08.52.02 - «Шевченкова зоря»