Виховна робота

Україна – понад усе

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.

Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від утриманих на Майдані поранень. Їх назавали Героями Небесної Сотні.

Ким були? До чого прагнули ?…. Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли, на так званий Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію.

Ці гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів Городоцької гімназії.  З  16 по 21 лютого в  у гімназії було організовано та проведено низку заходів приурочених цій трагічній події. Класними керівниками –  години   пам’яті, уроки мужності, з вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні: «Хоробрі серця», «Бійці Небесної сотні», «Небесна сотня – то в душі вогонь».

1 - Україна - понад усе

Протягом цих днів у гімназії діяла інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

1111.jpeg - Україна - понад усе

Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих , 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні у гімназії розпочався хвилиною мовчання та звучанням пісні “Плине кача”, яка стала одним із символів Революції гідності.

Після другого уроку уся гімназійна громада  зібралася на тематичну лінійку,   «У нашій пам’яті  вони назавжди залишились »

Tematichna liniyka  U nashiy pam  yati voni nazavzhdi zalishilis  - Україна - понад усе

Учнівським самоврядуванням  для учнів 5-8-х класів було організовано перегляд відеоматеріалів про події на Майдані під час Революції гідності: «Майдан», «Зима, що нас змінила».

Pereglyad videomaterialiv pro podiyi na Maydani pid chas Revolyutsiyi gidnosti5 - Україна - понад усе

0 02 05 45b7c0b67dac280bc834d15bc4bfb90de00d8a691Pereglyad videomaterialiv pro podiyi na Maydani pid chas Revolyutsiyi gidnosti1 - Україна - понад усе

Відбувся флешмоб із запалюванням лампадок «“Я пам’ятаю»,  на честь загиблих на Майдані, під час якого учні 10-х класів вишукувалися у живий ланцюг пам’яті.

Fleshmob  YA pam  yatayu  lantsyug pam  yati1 - Україна - понад усе

Шкільним бібліотекарем, була організована  тематична фотовиставка  «Небесна сотня. Мрії що обірвалися» та поетичні читання,  присвячені Героям Небесної Сотні: «Герої не вмирають… Просто йдуть».

Poetichni chitannya prisvyacheni Geroyam Nebesnoyi sotni  Geroyi ne vmirayut  Prosto ydut . - Україна - понад усе

Як говорив перший Герой Небесної Сотні словами Т.Г.Шевченка «Борітеся й поборите, Вам Бог помагає!» Саме ці слова ми маємо взяти за основу і боротися до кінця за свою Україну, щоб Герої, які віддали своє життя за нас, не вмерли безслідно на сторінках нашої історії, а жили вічно у нашій пам’яті і у наших серцях.

Слава Україні!

Слава героям!

Україна  – це на все життя !

Україна –понад усе!

Сіра Н. А., заступник директора з виховної роботи Городоцької гімназії

Схожі статті

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button