Оголошення

Україна – понад усе

20 лютого Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.

Під час Революції Гідності понад сотня людей загинули від куль, побиття або відійшли у вічність пізніше від утриманих на Майдані поранень. Їх назавали Героями Небесної Сотні.

Ким були? До чого прагнули ?…. Звичайні люди, мирні громадяни, які вийшли, на так званий Євромайдан, щоб відстояти своє право на мрію.

Ці гіркі події сьогодення не могли залишити байдужими і учнів Городоцької гімназії.  З  16 по 21 лютого в  у гімназії було організовано та проведено низку заходів приурочених цій трагічній події. Класними керівниками –  години   пам’яті, уроки мужності, з вшанування подвигу учасників Революції гідності та пам’яті Героїв Небесної Сотні: «Хоробрі серця», «Бійці Небесної сотні», «Небесна сотня – то в душі вогонь».

Протягом цих днів у гімназії діяла інформаційно-тематична виставка «Пам’яті Героїв Небесної Сотні».

Щоб віддати належну шану учасникам Революції гідності та вшанувати пам’ять полеглих , 20 лютого – День Героїв Небесної Сотні у гімназії розпочався хвилиною мовчання та звучанням пісні “Плине кача”, яка стала одним із символів Революції гідності.

Після другого уроку уся гімназійна громада  зібралася на тематичну лінійку,   «У нашій пам’яті  вони назавжди залишились »

Учнівським самоврядуванням  для учнів 5-8-х класів було організовано перегляд відеоматеріалів про події на Майдані під час Революції гідності: «Майдан», «Зима, що нас змінила».

Відбувся флешмоб із запалюванням лампадок «“Я пам’ятаю»,  на честь загиблих на Майдані, під час якого учні 10-х класів вишукувалися у живий ланцюг пам’яті.

Шкільним бібліотекарем, була організована  тематична фотовиставка  «Небесна сотня. Мрії що обірвалися» та поетичні читання,  присвячені Героям Небесної Сотні: «Герої не вмирають… Просто йдуть».

Як говорив перший Герой Небесної Сотні словами Т.Г.Шевченка «Борітеся й поборите, Вам Бог помагає!» Саме ці слова ми маємо взяти за основу і боротися до кінця за свою Україну, щоб Герої, які віддали своє життя за нас, не вмерли безслідно на сторінках нашої історії, а жили вічно у нашій пам’яті і у наших серцях.

Слава Україні!

Слава героям!

Україна  – це на все життя !

Україна –понад усе!

Сіра Н. А., заступник директора з виховної роботи Городоцької гімназії

Матеріал розмістив користувач: Коваленко Олена

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*

x

Прочитайте також

День Європи

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, який ґрунтується ...