Головна , Робота гімназії , Виховна робота , Виховна робота , Виховний захід на тему «Земля – ми за чисту планету»

Виховний захід на тему «Земля – ми за чисту планету»

17 квітня в центральній бібліотеці учнями 3(7)А класу проведено виховний захід на тему «Земля – ми за чисту планету», присвячений Дню Землі.

новый коллаж

Мета заходу:

• розширити знання учнів про природу;
      • виховувати інтерес до пізнання навколишнього середовища;
      • підтримувати бажання дітей конкретними справами і вчинками прикрашати свою землю;
      • виховувати любов до природи, бережливе ставлення до неї.

новый коллаж1

Учні розповідали вірші, заспівали пісню «Природа просить порятунку». Працівники бібліотеки продемонстрували учням відеофільм про охорону навколишнього середовища. На завершення була проведена екологічна вікторина, під час якої учні показали гарні знання про природу рідного краю.

Класний керівник – Гаврищук А.Д.